CCC

Przed Świętami najlepiej gotuje się z Mamami, Babciami i... Jagną Niedzielską.
Śledzie z boczniaków i pieczarki w wege pieczeniowym sosie - to brzmi świetnie, a smakuje jeszcze lepiej, więc rzuć wszystko i chodź do kuchni CCC CLUB STORIES!

Czujesz? Tak pachną smaczne Święta! Pst... tylko nie mów, że nie jesteś jeszcze Klubowiczem...

Pobierz apkę i wbijaj do nas!


Czas trwania akcji:
Od 01-12-22 08:00 do 07-12-22 20:00  

Zapraszamy!!!
CCC
Nowość! CCC CLUB STORIES w apce CCC! Tylko w Klubie CCC w każdy czwartek wyjątkowe spotkania z prawdziwymi pasjonatami i ekspertami w swoich dziedzinach. Zdobądź nowe umiejętności i odkryj nieznane dotąd obszary wiedzy! Nie możesz tego przegapić! Dołącz do Klubu CCC już teraz za pomocą aplikacji CCC lub na ccc.eu i uzyskaj dostęp do eksperckiej wiedzy z najbardziej inspirujących zagadnień.
 
CCC to najmodniejsze buty, najbardziej stylowe torby, funkcjonalne plecaki oraz gustowne akcesoria. W jednym miejscu, specjalnie dla Ciebie, najgorętsze trendy ze świata fashion i najświeższe inspiracje prosto z wybiegów i ulic miast!

W naszych sklepach królują marki dla prawdziwych entuzjastów stylu: Gino Rossi, Lasocki, Jenny Fairy, Sprandi, DeeZee, Badura, Quazi, Rage Age, Simple, Togoshi i Americanos. W CCC Klienci znajdą również kultowe brandy sportowe, takie jak adidas, Reebok, Puma, New Balance, Converse czy Skechers. Z kolei dla najmłodszych mamy obuwie i dodatki z postaciami z filmów Disneya!