AQUA CLEAN

Brakowało Wam profesjonalnej pralni w naszej Galerii? Teraz już jest!!!
Zapraszamy do nowego punktu pralni AQUA CLEAN. Pralnia świadczy usługi ekologicznego prania wodnego, prasowania, maglowania zarówno dla osób prywatnych jak i firm. W pralni używane są TYLKO środki chemiczne z certyfikatem ECOLABEL które nie niszczą struktury tkanin. Do pralni możesz oddać wszelkiego rodzaju garderobę, kurtki, płaszcze kołdry, poduszki, firany czy też zasłony. Specjalizacją pralni AQUA CLEAN jest pranie i czyszczenie dywanów.
Zapraszamy do zapoznania się z ofertą i cennikiem usług.
AQUA CLEAN
Firma Aqua Clean świadczy kompleksowe usługi w zakresie ekologicznego czyszczenia wodnego oraz prasowania, wykonujemy również usługę maglowania zarówno dla klientów indywidualnych jak i firm.

Jesteśmy nową firmą otwartą w Galerii Hit w Nowym Dworze Mazowieckim , nasz wykwalifikowany oraz młody zespół zadba o to, aby powierzone nam rzeczy były z największą starannością przygotowane pod potrzebę klienta. Jako profesjonalna pralnia używamy wyłącznie sprawdzonych, ekologicznych środków chemicznych z certyfikatem Ecolabel które nie niszczą struktury tkaniny. Nasza oferta obejmuje szeroki zakres usług pralniczych od prania garderoby, sukien ślubnych oraz wieczorowych prania i prasowania koszul, prania kurtek, płaszczy oraz akcesorii, jak i również usługi dedykowane dla domu - pranie pościeli, kołder, poduszek, firan oraz zasłon. Specjalizujemy się ponadto w praniu i czyszczeniu dywanów .

Wyróżniają nas bezkonkurencyjne ceny oraz jakość usług.