ABAK

APTEKI CENTRUM

Apteki Centrum to dynamicznie rozwijająca się sieć, która w chwili obecnej zatrudnia blisko 80 pracowników i bazuje na grupie składającej się z dziesięciu aptek.
Apteka Centrum w CH HIT zapewnia szeroki asortyment leków i kosmetyków oraz standardy obsługi na miarę XXI w.

Apteka Centrum – historia
Pierwsza Apteka Centrum powstała w Wejherowie w 1999 roku. Od tego momentu firma zaczęła prężnie się rozwijać, tworząc z czasem sieć aż 10 aptek. Obecnie placówki te znajdują się większych hipermarketach, a także galeriach handlowych, np. w naszym Centrum Handlowym HIT. Są one zlokalizowane, w takich miastach jak: Elbląg, Warszawa, Opole, Nowy Dwór Mazowiecki, Leszno czy Olsztyn. W Aptece Centrum klienci mogą nabyć wszystkie popularne leki, preparaty, suplementy diety oraz kosmetyki.
Długoletnie doświadczenie na rynku farmaceutycznym pozwoliło firmie wdrożyć nowoczesne rozwiązania technologiczne, które usprawniają obsługę klientów. Zakupy w placówce są zatem szybkie i przyjemne.
Sprawdzone i polecane leki na wiele dolegliwości
Szukając podstawowych i sprawdzonych leków, np. przeciwzapalnych, a także niwelujących ból, warto zdecydować się na zakupy w Aptece Centrum, mieszczącej się w naszym Centrum Handlowym Hit. Znajdziesz tam zarówno preparaty nieco droższe, jak i tańsze pochodzące od sprawdzonych producentów.
Ponadto, w placówce wykupisz także receptę wystawioną przez lekarza POZ oraz specjalistę, jak również zamówisz tak zwane leki recepturowe przygotowywane bezpośrednio na indywidualne zamówienie każdego pacjenta według przepisu sporządzonego przez lekarza.
Kosmetyki
W Aptece Centrum sprzedawane są również specjalistyczne dermokosmetyki, które przeznaczone są do skór wrażliwych, skłonnych do podrażnień oraz alergii. Znajdziesz tam produkty najbardziej znanych i polecanych marek kosmetycznych, dzięki temu z pewnością nabędziesz dermokosmetyk, który spełni wszystkie Twoje oczekiwania.
Wysokojakościowe suplementy diety
W placówce zakupisz również odpowiednie suplementy diety bogate w minerały i witaminy, które świetnie wspomogą Twoją odporność i pracę organizmu. Preparaty te przyczyniają się do poprawy pracy jelit i układu trawiennego, pomagają uporać się z bezsennością, poprawiają też między innymi pamięć i koncentrację.
W placówce tej znajdziesz zarówno leki i suplementy przeznaczone dla dorosłych, jak i dla dzieci.
Adres
ul. Warszawska 36,
05-100, Nowy Dwór Mazowiecki
Lokal 9
Kontakt
22 732 07 53