Image

MIDIZOO

Sklep Zoologiczny dla prawdziwych pasjonatów i miłośników zwierząt oraz akcesoriów dla swojego pupila.

Firma powstała w 2015 roku i z małej rodzinnej firmy z roku na rok staje się rozpoznawalną marką na rynku zoologicznym. Aktualnie posiadamy 12 sklepów o łącznej powierzchni sprzedażowej ponad 4000m2 i magazynem centralnym z niemalże podobną powierzchnią.

Dlaczego klienci wybierają Nasze sklepy? Przede wszystkim staramy się otwierać Nasze sklepy, przy współpracy z dużymi partnerami jakimi są Centra Handlowe. Lokalizacja, wybór najlepszych marek dostępnych na rynku oraz oczywiście fachowa obsługa i wiedza naszych pracowników w Naszych sklepach to recepta na Nasz sukces!
Nasi pracownicy to doświadczony personel zdolny służyć klientom nie tylko poradą dotyczącą hodowli danych zwierząt, ale przede wszystkim w doborze odpowiedniego ich żywienia i pielęgnacji.

Na tą ostatnią kwestię kładziemy duży nacisk w szkoleniach naszych pracowników oraz z rozmowami z klientami, ponieważ z roku na rok obserwujemy coraz większą wrażliwość klientów w stosunku do pokarmów jakie podają swoim zwierzętom. W większości przypadków nie jest im obojętne co będzie jadł ich pupil i mają coraz większą świadomość negatywnych skutków źle dobranej diety i pielęgnacji dla swojego pupila.
Ale zdrowie pupila bez jego dobrego samopoczucia to za mało ..w naszych sklepach klienci znajdą także wszystko, aby rozpieszczać swojego psa, kota, chomika , królika czy rybki!
Nasza firma zawsze wychodzi naprzeciw miłośnikom i opiekunom zwierząt pod względem profesjonalnej obsługi oraz szerokiej oferty karmy i akcesoriów dla zwierząt, a misją Naszej firmy było i będzie dostarczanie najwyższej jakości produktów i usług związanych z branżą zoologiczną.
Adres
ul. Warszawska 36,
05-100, Nowy Dwór Mazowiecki
Lokal 18
Kontakt
22 732 22 19

Wszystko dla domowych pupili

Opiekunowie domowych pupili, takich jak koty, psy, gryzonie, króliki, a nawet rybki czy papugi, szukają zazwyczaj dla nich sprawdzonych karm, akcesoriów do zabawy lub też artykułów pielęgnacyjnych. Chcąc nabyć wysokojakościowe produkty, które pochodzić będą od sprawdzonych i polecanych producentów, warto odwiedzić Midizoo. Sklep zoologiczny jest zlokalizowany na terenie naszego Centrum Handlowego HIT, dzięki czemu podczas zakupów odzieżowych lub spożywczych, możesz również kupić niezbędne akcesoria oraz produkty żywnościowe dla swojego ukochanego pupila.

Akcesoria turystyczne i do transportu

Jeśli w najbliższym czasie planujesz podróż ze swoim zwierzęciem, pamiętaj o tym, aby kupić dla niego odpowiednie akcesoria podróżne. W przypadku kotów, gryzoni czy też królików należy pamiętać o bezpiecznym i dopasowanym do rozmiarów transporterze, natomiast jeśli chodzi o psy, dobrze jest kupić szelki, obrożę, smycz, oraz kaganiec

Midizoo w galerii HIT - co znajdziesz w sklepie?

W sklepie zoologicznym Midizoo znajdziesz wysokojakościową karmę dla psów, kotów oraz innych zwierząt domowych, dostosowaną do ich potrzeb żywieniowych. Sklep ten oferuje karmę w puszkach, saszetkach, w formie przysmaków oraz najpopularniejszą, czyli karmę suchą. W ofercie dostępne są również karmy dietetyczne, przeznaczone dla zwierząt, mających problemy zdrowotne.
Ponadto, dużą popularnością w sklepie Midizoo cieszą się akcesoria dla psów oraz kotów, między innymi nabędziesz tam obroże, smycze, legowiska, zabawki, miseczki, preparaty do pielęgnacji futra, różnego rodzaju akcesoria przeznaczone do karmienia.

Akwarystyka

W Midizoo można nabyć również odpowiednie akcesoria dla ryb, między innymi akwaria, filtry, oświetlenia, rośliny akwariowe czy elementy wyposażenia akwarium. Sklep ten dysponuje pokarmem dla rybek, który dopasowany jest do gatunku oraz rozmiaru ryb.

Szybko i od ręki

Korzystając z oferty sklepu zoologicznego, stacjonarnego Midizoo nabywasz wszystkie artykuły dla swoich zwierząt domowych szybko, bez konieczności oczekiwania na przesyłkę. Zapraszamy serdecznie do skorzystania z usług sklepu Midizoo, który mieści się w naszej galerii, Centrum Handlowe HIT.