Image

MIDIZOO

Sklep Zoologiczny dla prawdziwych pasjonatów i miłośników zwierząt oraz akcesoriów dla swojego pupila.

Firma powstała w 2015 roku i z małej rodzinnej firmy z roku na rok staje się rozpoznawalną marką na rynku zoologicznym. Aktualnie posiadamy 12 sklepów o łącznej powierzchni sprzedażowej ponad 4000m2 i magazynem centralnym z niemalże podobną powierzchnią.

Dlaczego klienci wybierają Nasze sklepy? Przede wszystkim staramy się otwierać Nasze sklepy, przy współpracy z dużymi partnerami jakimi są Centra Handlowe. Lokalizacja, wybór najlepszych marek dostępnych na rynku oraz oczywiście fachowa obsługa i wiedza naszych pracowników w Naszych sklepach to recepta na Nasz sukces!
Nasi pracownicy to doświadczony personel zdolny służyć klientom nie tylko poradą dotyczącą hodowli danych zwierząt, ale przede wszystkim w doborze odpowiedniego ich żywienia i pielęgnacji.

Na tą ostatnią kwestię kładziemy duży nacisk w szkoleniach naszych pracowników oraz z rozmowami z klientami, ponieważ z roku na rok obserwujemy coraz większą wrażliwość klientów w stosunku do pokarmów jakie podają swoim zwierzętom. W większości przypadków nie jest im obojętne co będzie jadł ich pupil i mają coraz większą świadomość negatywnych skutków źle dobranej diety i pielęgnacji dla swojego pupila.
Ale zdrowie pupila bez jego dobrego samopoczucia to za mało ..w naszych sklepach klienci znajdą także wszystko, aby rozpieszczać swojego psa, kota, chomika , królika czy rybki!
Nasza firma zawsze wychodzi naprzeciw miłośnikom i opiekunom zwierząt pod względem profesjonalnej obsługi oraz szerokiej oferty karmy i akcesoriów dla zwierząt, a misją Naszej firmy było i będzie dostarczanie najwyższej jakości produktów i usług związanych z branżą zoologiczną.
Adres
ul. Warszawska 36,
05-100, Nowy Dwór Mazowiecki
Lokal 18
Kontakt
22 732 22 19