NeoNet

NeoNet

Zakupy dla domu i biura

Zakup odpowiedniego wyposażenia RTV i AGD do domu i biura jest niezwykle ważny. Są to urządzenia, które powinny znaleźć się w każdej kuchni, łazience, salonie oraz pomieszczeniach biurowych. Aby jednak mieć pewność, że sprzęt będzie świetnie działał pomimo upływu lat, warto postawić na urządzenia nowoczesne, znanych i polecanych producentów.

Wszystkim naszym klientom szukającym sprzętów RTV i małego oraz dużego AGD, polecamy serdecznie zakupy w sklepie NEONET, który znajduje się na terenie naszego Centrum Handlowego HIT. W ofercie sklepu znajdziesz nie tylko artykuły gospodarstwa domowego, ale również sprzęt elektroniczny, np. laptopy, smartfony, komputery, konsole i wiele akcesoriów. Dzięki zakupom w NEONET kompleksowo wyposażysz dom oraz pomieszczenia biurowe w swojej firmie.

Profesjonalne doradztwo i atrakcyjne rabaty

Szukając odpowiedniego sprzętu elektronicznego, RTV, AGD, klienci nie muszą znać dokładnych parametrów czy specyfikacji konkretnych produktów. Doradcy, pracujący w NEONET pomogą w szybki sposób dokonać odpowiedniego wyboru, przedstawiając zalety tych produktów, które pasują do indywidualnych preferencji klientów oraz mieszczą się w ich budżecie.

W asortymencie NEONET znajdziesz sprzęt zarówno z półki premium, jak i w nieco niższych cenach. Warto jednak podkreślić, że klienci mogą cyklicznie liczyć na atrakcyjne rabaty oraz promocje, istnieje również możliwość zakupu sprzętu na raty.

Bogaty pakiet usług dodatkowych

Co więcej, osoby, które zdecydują się również na zakupy w sklepie NEONET, w naszej galerii HIT, mogą skorzystać z dodatkowych usług okołosprzedażowych,
Adres
ul. Warszawska 36,
05-100, Nowy Dwór Mazowiecki
Lokal 17
Kontakt
22 774 12 73