Retro Zakład Fryzjerski

Retro Zakład Fryzjerski

Coraz więcej panów decyduje się na wykonanie efektownej fryzury. Modnie przycięte włosy oraz broda świetnie pasują do wielu stylizacji. W Retro Zakładzie Fryzjerskim, mieszczącym się w naszym centrum handlowym HIT możesz zapisać się na typowe, męskie strzyżenie. Pracownicy dysponują odpowiednimi umiejętnościami oraz doświadczeniem, dzięki czemu są w stanie sprostać wszystkim wymaganiom klientów. W salonie są wykonywane cięcia klasyczne oraz nowoczesne. Co więcej, w ramach oferty możesz też skorzystać z usług przycinania brwi oraz modelowania brody. W Retro Zakładzie Fryzjerskim znajduje się wyłącznie wysokojakościowy, odpowiedni i nowoczesny sprzęt do strzyżenia oraz golenia, a także sprawdzone kosmetyki przeznaczone do pielęgnacji do włosów, brody czy skóry głowy.
Fryzjer męski dla wymagających
Panowie, szukający nowoczesnego salonu fryzjerskiego, który sprosta ich wszystkim oczekiwaniom, powinni udać się do Retro Zakładu Fryzjerskiego. W zakładzie wykorzystuje się nowoczesne techniki strzyżeń, dzięki którym można świetnie dopasować fryzurę do kształtu, owalu głowy, twarzy, a nawet osobowości klienta. Ponadto, pracownikom nieobca jest również walka z niechcianą siwizną. W Retro Zakładzie Fryzjerskim można wykonać też męską koloryzację, jak również fryzurę okolicznościową.
Pomoc w doborze odpowiednich kosmetyków pielęgnacyjnych do włosów
Jeśli nie wiesz, w jaki sposób odpowiednio zadbać o swoje krótkie lub długie włosy, zastanawiasz się, jakich kosmetyków warto użyć, koniecznie skorzystaj z usług Retro Zakładu Fryzjerskiego. Pracownicy szczegółowo pomogą dobrać odpowiedni szampon, maskę oraz odżywkę, a także skuteczne stylizatory do włosów, np. pianki, żele, gumy.
Strzyżenie męskie – koszt
Koszt strzyżenia uzależniony jest od wielu czynników, między innymi długości włosów, a także usług dodatkowych, np. mycia, modelowania czy koloryzacji. Kontaktując się bezpośrednio z Retro Zakładem Fryzjerskim, można poznać dokładne ceny poszczególnych usług.
Adres
ul. Warszawska 36,
05-100, Nowy Dwór Mazowiecki
Lokal 36
Kontakt
503 355 117